Hakkımızda

Haydaroğlu Nakliyat; müşterilerin mevcut tedarik süreçlerinin iyileştirilmesi, yeni tedarik zinciri süreçlerinin kurgulanması ve uygulamaya geçirilmesi konusunda yönetim ve mühendislik danışmanlık hizmetleri vermektedir.

Yeni Bir Şeyler Deneyin! “1” palet yükünüz için de “1000” palet yükünüz için de iş gücü, malzeme, zaman, teknoloji kaynaklarının optimum karmasını oluşturarak sizin için çalışan güçlü bir ekibin mimarıyız. Bu ekip sizin parsiyel yükünüzün olduğu yere, başka parsiyel yükleri de araştırarak size en hızlı çözüm yolunu bulmak için çalışıyor. Komple nakliyeleriniz için sektördeki en kapsamlı veri tabanını kullanıyor ve en ekonomik araçlarını belirttiğiniz zaman içinde sizin hizmetinize sunuyor. İşte bu noktada alışık olduğunuz nakliye modeline bir süre ara vererek, teknoloji tabanlı altyapımızı kullanmak için sizi de sistemimizin bir parçası olmaya davet ediyoruz. Biz sizin taşıma kalitenizi arttırmak için çabalarken sizde düşürdüğümüz nakliye maliyetleriyle yatırım maliyetlerinizi arttırmanın mutluluğunu yaşayabilirsiniz.

Haydaroğlu Nakliyat olarak 1975 yılından bu güne yurt içi nakliye sektöründe öncü firma olmak için var gücümüzle çalışıyoruz. Yarım asırlık tecrübemiz ve dinamik ekibimizle müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutarak Türkiye geneline nakliye hizmeti veriyoruz. Hedefimiz Türkiye nakliyat firmaları arasında hizmet kalitesini en üst seviyeye çıkartmaktır.