DEPOLAMA

Nakliye faaliyetleri içerisinde en büyük pay oranına sahip olan yönetim depolama hizmetleridir. Depolama hizmetlerinin iyi bir şekilde yönetilmesi ve satış noktalarının planlanan zamanlarda beslenmesi gerekir. Ayrıca sipariş ve stok hazırlama işlemlerinde doğruluk oranının yüksek tutulması da lojistik maliyetin otomatik olarak da ürün maliyetinin düşürülmesinde büyük bir önem taşımaktadır.

Haydaroğlu Nakliyat; Depolama Hizmetleri sayesinde ürünleriniz ve kargolarınız depo sahalarına taşınıyor, burada depolanıyor ve karayolu aracılığıyla en güvenilir şekilde sevkiyatın yapılması sağlanıyor.

Haydaroğlu Nakliyat olarak sahip olduğumuz deneyim ve teknik bilgi yardımı ile depolama hizmetlerindeki süreçleri tekrardan tasarlayarak kaynak kullanımını azaltıyor ve depo yönetiminde maksimum verimi sağlayarak kontrol sistemleri ile ortaya çıkabilecek tüm zararları en aza indirmeyi hedefliyoruz.

Haydaroğlu Nakliyat depolama hizmetleri konusunda da müşteriye değer katan ve özel çözümler sunarak kaliteli ve güvenilir bir hizmetin ayrıcalıklarını sizlere sunmaktadır.